Kujuta ette, et sulle tulevad kutsumata külalised. Sa lased nad sisse ja pakud neile ohtrasti süüa. Kui nad on ennast paksuks õginud ja su kodus laiutama hakkavad, kutsud sa väljaviskajad, kes ablastele sissetungijatele kere peale annavad. Kakluse käigus pööratakse su kodu pahupidi ja peagi hakkavad nii mööbel kui ka löömavennad akendest välja lendama. Kui segadus lõpuks vaibub, sarnaneb su varem nii õdus kodu pommiauguga.

Umbes selline näeb olukord välja, kui teismelisi külastab bakter Propionibacterium acnes, mis põhjustab vistrikke ehk aknet. See nahahaigus on maailma tavalisimate haiguste nimekirjas kaheksandal kohal ja üle kogu planeedi kannatab selle all sadu miljoneid inimesi. Kuigi tegu ei ole ohtliku haigusega, võib häbi põletikulise naha pärast tuua kaasa elukvaliteedi tõsise halvenemise ning põhjustada ärevust ja depressiooni. Arstid on aastaid proovinud eriti raskesti haigeid aidata igasuguste kreemide ja tablettidega, mis peaksid pidurdama vistrike arengut. Kahjuks ilma suurema eduta, sest üle 60 protsendi bakteritest on olemasolevate antibiootikumide suhtes resistentseks muutunud.

Nüüd aga on rühm Ameerika Ühendriikide arste leidnud valguse ja valgustundlike molekulide abiga tee bakterite sisemusse. Sel moel kõrvetavad nad kurikaela ära ja juurivad soovimatud külalised välja.