VIDEO: Saudide superautode ülbe lärm terroriseerib londonlasi

(17)
Enamik müraterroristide masinaist kannab Lähis-Ida numbrimärke
Kaader klipist
aA

Britannia pealinna uhkeimate rajoonide põliselanikud on hakanud aina kõvemat häält tõstma aina kasvava hulga superautode aadressil, mille mootorimüra ning rehvivilin on ekslusiivset elupaika otse ringraja stardikoridoriks muutmas. Iseäranis palju on jõuravaid Bugattisid ja Lamborghinisid just nüüd, mil Lähis-Ida jõukuritel puhkuse hooaeg.

Kuna linnas autodega, mis sõidavad enam kui 300 km/h, tegelikult midagi teha pole, siis lastakse ummikutes istudes niisama mõnusalt gaasi, nauditakse jõuliste mootorite müdinat ja kriiskeid ning vilistatakse hetkelisel kohaltvõtul rehve. Ent pimeduses käib siin-seal koguni kiirendusvõistlusi, millesarnaseid on saudid kodumaal pidama harjunud ning mille kohta on YouTube'is materjali ohtralt.

Londoni elanike klikk on moodustanud taolise müraterrori vastu protestiva grupi, sest igapäevaselt töö käivad linnakodanikud ei saa taolisel viisil lõõgastuva seltskonna tõttu enam normaalsel ajal magama minna. Mürarikas meelelahutus vaibub sageli alles 3-4 ajal öösel, kui noormehed ei viitsi enam tänaval jalutavate daamide ees oma kallite leludega eputada. Pealinna politsei lubab asuda kõiki superautosid pisteliselt kontrollima, et nende suurlinnasisene elu tüütumaks muuta. Ja õige ka, sest taolised autod sellisesse keskkonda ei kuulugi.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Ajakirjandus sõltub väga palju tellijatest! Telli Delfi Kogupakett 11 Eesti tippväljaandega. Vaata siit!
Viimased uudised

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett, reklaamivaba pakett või lisa erandi.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.