Itaalias paljastus De Tomaso 21. saj. uudismudel SLC

De Tomaso tahab taassündida
aA

Itaalia ajakiri Quattroruote ehk Neli Ratast on ära trükkinud kolm fotot 1960ndatel alustanud sportautolegendi väidetavast uudismudelist SLC. Fotodel vastu vaatav roheline automobiil näib küll üsna igav, ent De Tomaso pole mingi nurgategija, kelle taastulekuga arvestama ei peaks.

Kes ei mäletaks võimsa Pantera möirgavat eksistentsi! Aastatel 1976-1993 oli De Tomaso, muide, Maserati omanik. Täna on ettevõte tegevus lõpetatud, ent viimane punkt pandi sellele alles kaks aastat tagasi. Miks ei võiks siis see SLC kasvõi tollest ajast pärineda ning ikkagi 21. sajandi De Tomaso olla?

SLC kohta suur teada pole, kui et see näib kas sedaani või maksimaalselt linnamaasturi projekt olevat. 1959. a. asutas brändi Alejandro de Tomaso. Täna on selle omanikuks endine Fiati pealik Gianmario Rossignolo, kes tegeleb Fiatilt tehasetehnika soetamisega, et De Tomasole taas elu sisse puhuda.

Nüüd ongi mees taastulemise esimese sammu lõpusirgel. Juba märtsis toimuval Genfi autonäitusel plaanib ta panna välja nii sportkupee, sedaani kui luksusliku linnamasturi, mis kõik De Tomaso nime välja kandma peavad. Loodame, et need esmakaadrid, mille jokeforblog otse paberajakirjast skaneeris, ei räägi uue De Tomaso kohta täit tõde, vaid loota on ikka midagi kirglikumat ja erakordsemat.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Viimased uudised