Legendaarse ja jõulise De Tomaso tobedalt lödi tagasitulek

(5) Lisatud video!
Hallipäised ärimehed teavad, et De Tomaso SLC on hea projekt
aA

Uus De Tomaso on sündinud. Neil piltidel on autot näha ning see mudel kanab nime SLC, 247 hj V6 diiselmootorit või 524 hj V8 agregaati. Konkurendina BMW 5. seeria GT kraesse kargavat De Tomasot on aga lihtne eemale peletade, sest see pole ei jõuline ega detomasolik. Tunne on pigem nagu keegi oleks vanadest Opelitest vägisi crossoverit luua pingutanud.

Sellest on äärmiselt kahju. Läks napilt, et Aston Martin oleks legendaarse Lagonda mingi tohutu mammutja luksusmaasturina taaselustanud. De Tomaso uuestisünd toimub vähekene väiksemas mõõtkavas, ent igal juhul mitte mõne ihaldusväärse sportauto, näiteks 21. sajandi Pantera näol. Miks küll?

De Tomaso tagasituleku arhitekt on Gian Mario Rossignolo, kes esitleb SLC'd kontseptina Genfi autoshowl. Järgmisest aastast on seda autot kavas seeriatoota 3000 eksemplari aastas letihinnaga alates 85.000.- eurot tükist. Ärimehena on Rossignolo seni oma ettevõtmistes äärmiselt edukas olnud, nii et ehk on selline De Tomaso hädine tagasitulek hoopis üks kõva bisnis?

Vaata ka esimest videot, mis uuest De Tomasost saadaval!

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Allikas: www.FORTE.ee
Viimased uudised