FOTOD: Käib Eesti Aasta Auto valimine, finalistid on rivistatud Audru ringrajale

(41) Täiendatud!
Universaalkerega VW Passat üllatas ringrajal paljusid.
Foto: Urmas Oja
aA

Täna kogunes Pärnu külje alla Audru ringrajale enamik Eesti autoajakirjanikke, nii veebi kui ka lehte, nii eesti kui ka vene keeles kirjutavaid ja kõnelevaid meesterahvad. Tõsi, Eesti autoajakirjanike seas pole ühtegi naisterahvast. Ka 6 finalisti, mille seast 2012. a. Aasta Auto valitakse, on tänavu veidi ühekülgsed: kõik on sõiduautod, ei ühtegi linnmaasturit isegi ning mitte ühtegi "jaapanlast". Milline on siis parim?

Oma isiklikku eelistust ei tasunud kellelgi veel enne ringrajale minemist välja ütelda, sest senine kogemus näitab, et ringrajal katsetades paiskub senine TOP 6 päris segi. Üritusel tasus ka meeles pidada, et tegu pole parima sportauto, vaid ikka parima auto valimisega Eestimaa elanike jaoks.

Milline siis võiks olla parim mudel meie rahvale? Kas Audi A6, Citroën C4, Ford Focus, Hyundai i40, Peugeot 508, või Volkswagen Passat? Autoajakirjanike lõplik otsus langeb millalgi novembris. Seniks vaata galeriid, mis äsja täienenes ning mõtle, millise roolis ise istuda sooviksid.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Allikas: www.FORTE.ee
Viimased uudised