1. jaanuar 2001, 2. veebruar 2002, 3. märts 2003, jne, kuni tänase 12. detsembrini 2012, enam kui aastakümne oli võimalik kirja saada veidraid numbrijadasid, pannes eriti tormama abiellujaid, aga elavdades ka muid numeroloogiaga seotud veidrusi. Loomulikult ennekõike Aasias.

Mõne jaoks tähendab see numbrijada õnne, teistele romanssi, enamikule inimestest on ta vaid tavaline kolmapäev. Aga eks igaüks lähtub oma rikutuse astmest. Mõni ootab hoopis täna maailmalõppu, peab aga ilmselt pettuma.

1. See, et kõik õnnepaleed on täna pungil täis abielluda soovijaid ei ole midagi ebatavalist, eelmistel aastatel on samasugused päevad juba üle elatud. Seda nähakse kõikides Aasia linnades, seda nähakse ka USA linnades, loomulikult ka Tallinnas, sest ega meiegi maailmast lahus ei ela. USA-s pannakse täna paari koguni 7500 paari, vahendab RT.

2. Tänaseks juba üleilmseks rahvaliikumiseks kujunenud doomsdayer'itele (ehk siis viimsepäevaootajatele, kuigi see sõna ei väljendagi asja kogu sisu), on 12.12.2012 ühe legendi alusel hoopis maailmalõpupäev, teiste arvates avanevat täna nn ülestõusmise värav, mis viiks otse 21. detsembrini välja, aga eks see ole ka rohkem usu küsimus.

3. Astronomical Society of the Pacific kuulutas protestiks tänase päeva hoopis "Anti Doomsday" päevaks, et üleilmset viimsepäevahüsteeriat kuidagigi ohjeldada.

4. Palindroomide koostajatele loomulikult meeldivad numbri- või tähejadad, mida võimalik lugeda ühtmoodi eest taha kui ka tagant ette, aga nende jaoks oli lemmikkellaaeg hoopis teine: 2012-12-12 1:21:02.

5. Nendele, kes kell 1.21 veel magasid on siis lohutuseks kellal niinimetatud laisa mehe "sixer": 12/12/12 12:12:12. Tõsi nagu me teame, on kristlikul kalendril vähemalt nelja-aastane viga sees, ehk selle järgi mõõdetud numbritel ei pruugi tõelist maagiat siiski olla.

6. Matemaatikutele on 12 küll lemmiknumbreid, sest teda on võimalik jagada pooleks, kolmandikuks, veerandiks, kuuendikuks ja kaheteistkümnendikuks.

7. Hiina numeroloogias on üks yangi numbriks, mida kontrollib päike, ja mis esindab iseseisvust ja individualismi. Kaks on aga yani numbriks, mida kontrollib Kuu ja mis esindab sümmeetriat ja tasakaalu. Ühendatuna 1 ja 2 toovad harmoonia yini ja yangi vahele.

8. Kolm on taevane number, mis esindab hinge, neli aga Maa number, ning põhielemente on neli (maa, õhk, vesi ja tuli) nagu ka ilmakaari on neli. Kuna 12 jagub ka nendega, sisaldab ta ka nii ilmalikku kui pühalikku.

9. Märksa hullem seos tuleb 2006. aasta 6. juuniga, millest on möödas kuus aastat, kuus kuud ja kuus päeva, ehk piibellik saatananumber. Kes siit mida välja loeb, on aga juba igaühe oma mure.

10. Kulinaariast kuni kalendriteni välja on 12 oluline number. Aastas on 12 kuud, ööpäeval on 2x12 tundi, on ka 12 astroloogilist tähtkuju, 12 Olümpose jumalat, 12 jõulupäeva, ja Skahespeare kaheteistkümnes öö. Ja mitte unustada mune, mida mõnel pool müüakse poes odavamalt 12-kaupa.

11. Need kes täna sünnivad, saavad seega ka üsna märgilise sünnipäeva, keskmiselt sünnib maailmas küll 267 last minutis, ehk väga erandlikena nad ei saa ennast tunda.

12. Ja nagu Russia Today lisas, on üks Moskva ülikooli professor pannud oma kabineti uksele sildi: "Viimane võimalus teha väliskirjanduse eksam on 12.12.12, sest kui te seda ei tee, pole see mitte ainult maailma vaid ka teie enda lõpp."

NASA jaoks on ta täiesti tavaline päev: