-Kuni koroonapandeemia puhkemiseni käis läänes küllaltki aktiivne kampaania, mille eesmärk oli veenda inimesi lihatarbimisest loobuda. Kas teie arvates on nüüd peale koroonaviiruse õppetundi võimalik veenda hiinlasi loobuma eksootiliste loomade lihast, nagu maod, nahkhiired jt?

Koroonaviirus on avaldanud hiinlastele väga tugevat psühholoogilist mõju ning praegu suhtuvad nad väga tähelepanelikult sellesse, mida nad söövad.

Kuid ma pean märkima, et nad on nahkhiiri jt eksootilisi loomi söönud sajandeid ning varem pole nad sellest haigeks jäänud ning inimesed pole loomadelt viiruseid saanud.

Praegu on uue koroonaviiruse puhkemise kohta erinevaid hüpoteese, võimalik, et see viirus läks loomalt inimesele, kui näiteks keegi sai metsas hammustada. Praegu pole õige a

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!