„See on minu isiklik arvamus, aga jumal on saatnud meile märgi. Teate küll, nagu on liiklusmärgid teede ääres, te liigute mööda teed või teeäärt, ja märk annab teile teada, et tehke nii või tehke naa. See on meile antud märgina kõrgemalt, et me oleksime paremad, käiksime üksteisega paremini ümber ja oleksime teineteisele lähedased. Mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt. Globaliseerunud maailm on meile pakkunud palju, aga sellised momendid, nagu praegu, on jumal saatnud selleks, et inimesed õpiksid rõõmustama selle üle, mis neil parasjagu on ning mida jumal annab."

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!