Forte uuris rahvusvaheliste suhete eksperdilt ja endiselt BBC Venemaa toimetuse juhilt Konstantin von Eggertilt kas lääneriikidel on lootust Hiina kahju hüvitama panna.

Von Eggert rõhutab, et Hiina propaganda on tunduvalt võimsam kui Venemaa oma ning paljud lääneriigid kardavad Hiinaga tülli minna. Samas võib koroonapandeemia anda stiimuli lääne tootjatele suurtootmise Hiinast ärakolimiseks, mis oleks Hiinale juba suur karistus.

-Hiina pani paralleelselt koroonapandeemiaga käima võimsa propagandakampaania. Mitmed lääne inimesed, kes elavad Hiinas või on Hiinaga seotud, korrutavad, et maailm on Hiinale võlgu. Kuidas teile tundub - kas maailm on Hiinale võlgu või vastupidi?

Hiina on kogu maailmale võlgu. Mida enam me saame teada fakte selle kohta, kuidas pandeemia valla pääses, seda vähem jääb kahtluseid, et just Hiina juhtkond on see, keda me praeguseks juba rohkem kui 200 000 surma eest „tänama" peame.

Ka maailmamajanduse olukorra eest peame „tänama" Hiina kompartei poliitbürood, eesotsas seltsimees Xi Jinpingiga.

Austraalia ajaleht Sunday Telegraph avaldas väljavõtte nn. viie silma - USA, Suurbritannia, Kanada, 

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!